У своїй роботі сестра медична керується чинним законодавством, нормативно-правовими актами органів охорони здоров’я, освіти та науки.

Основні завдання сестри медичної закладу:

• Постійний контроль за станом здоров’я дітей;
  • Проведення обов’язкових медичних оглядів дітей;
  • Надання невідкладної медичної допомоги дітям у разі гострого захворювання або травми;
  • Здійснення контролю за організацією та якістю харчування, дотриманням раціонального режиму навчально-виховної діяльності, навчального навантаження;
  • Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму;
  • Проведення санітарно-просвітницької роботи серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, та працівників дошкільного навчального закладу;
  • Ведення звітно-облікової медичної документації в порядку, встановленому МОЗ України.

У закладі дошкільної освіти діти проводять значну частину часу в той період життя, коли відбувається їх інтенсивний розвиток, становлення особистості, формування багатьох корисних звичок; коли вони набувають нових знань та уявлень; коли закладаються основи здоров’я.

Медичне обслуговування в закладі дошкільної освіти забезпечують:

/Files/images/фото медицина.png

сестра медична старша

сестра медична з лікувальної фізкультури

Теркун Світлана Олександрівна

сестра медична з масажу

графік роботи сестри медичної старшої
понеділок - п'ятниця-
графік роботи сестри медичної з лікувальної фізкультури
понеділок - п'ятниця8.00 - 12.00
графік роботи сестри медичної з масажу
понеділок - п'ятниця-