Безпека на воді.

Вихованці та батьки нашого закладу намагаються влітку згадувати мирне життя. Особливо коли дуже спекотно та тривала спека не дає спокою та утіхи відпочинку. Чимало батьків навіть на відносно безпечних територіях намагаються зберегти для своєї малечі відчуття дитинства та влаштовують для них прогулянки до водойм. Проте піклуючись про емоційний стан дітей не варто забувати й про їхню безпеку. І краще згадати правила поводження на воді. Вихователі нашого закладу склали пам’ятку для батьків, які прагнуть забезпечити своїй малечі гарний літній відпочинок.

Пам’ятка батькам про поводження біля водойми:

1. Для того, щоб наблизитись до води, спочатку дитина має запитати дозволу.

2. Дитина не може купатись без нагляду незалежно від її навичок плавання.

3. Дорослий, який буде спостерігати за безпекою дітей, має не боятись води та не бути в стадії сп’яніння, щоб у будь-який момент мати змогу підстрахувати її.

4. Не можна дозволяти дитині користуватись надувними матрацами, човнами, надувними колами самостійно. Особливо це стосується випадків, коли вітряна погода, водойма досить глибока та має течії.

5. Пірнати з човнів та сидіти на борті надзвичайно небезпечно.

6. Залишати дитину без нагляду в басейні чи навіть у ванні теж може бути небезпечно.

7. Не варто залишати дітей дошкільного віку на старших братів та сестер.

/Files/images/_на воды.jpg