Тиждень безпеки дитини

Педагоги закладу дошкільної освіти № 237 Немишлянського району провели в онлайн-форматі «Тиждень безпеки дитини». Кожний день тижня спланований під певною назвою: «Природа – друг, природа-ворог», «Дитина на вулицях міста», «Дитина та природа», «Небезпечні предмети в руках дитини».

У відповідності з темами дня та віком дітей проводились заняття, дидактичні ігри, вікторини, читання художніх творів, перегляд відеофільмів. Організований фото-челендж дитячих робіт «Азбука безпеки».

На платформі Zoom відбулася зустріч з батьками вихованців, яким були запропоновані інформаційні матеріали «Організація безпечної життє-діяльності дітей під час військової небезпеки».

Фахівці закладу познайомилися з матеріалами семінару КЗ «ДНЗ № 429» та взяли участь у об’єктовому тренуванні з практичним відпрацюванням дій на випадок надзвичайних ситуацій.