Святкуємо Великдень

Великдень – величне і світле свято для кожного з нас. Кожна родина веде ретельні приготування до цього свята.

Вихователі закладу провели бесіди з дітьми та їх батьками, в яких розповіли про роль Великодня у житті людини, про традиції святкування і як вони зберігаються та примножуються в Україні.

Разом з батьками вихованці нашого закладу виготовляли поробки, пекли паски та виготовляли писанки і крашанки. А в неділю традиційно ходили на воскресну церковну службу – освячувати «Великодній кошик».

Всі ці заходи, збагатили всіх духовно і засвідчили те, як радісно і велично Великдень зустрічають і святкують не лише дорослі, а й діти.

Христос воскрес! Воістину воскрес!