Відзначаємо День здоров'я

Щорічно в усьому світі відзначається важлива подія - День здоров'я. Це свято нагадує людям про те, як важливо зберігати бадьорість духу і хороше самопочуття. Одним із головних завдань нашого закладу є виховання здорової дитини, охорона її життя та здоров’я.

До Всесвітнього Дня здоров’я педагоги всіх вікових груп провели з вихованцями (в онлайн форматі) тематичне заняття з основ здоров’я «Здоров'я - це життя», бесіди про здорове та шкідливе харчування, закріпили знання дітей про культурно – гігієнічні навички,а також бесіди та консультації з батьками на теми здорового способу життя. Рекомендували батькам під час прогулянки проводити з дітьми вправи на зняття психічного напруження та запобігання емоційним розладам, а саме психогімнастичні вправи: «Зайченя та слоненя», «Повітряні кульки», «Вітрильник і вітер» та інші. Педагоги продовжували формувати у дітей свідоме ставлення до власного здоров'я.