А у книжки іменини

Міжнародний день дитячої книги привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Педагоги закладу поставили перед собою мету продовжувати формувати у вихованців інтерес та ціннісне ставлення до книги; розширяти кругозір у дітей, розвивати творчі здібності. З дітьми молодшого дошкільного віку вихователі розглянули ілюстрації різноманітних дитячих книжок, прочитали казки, оповідання, вірші, а потім діти намалювали улюблених героїв. Діти старшого дошкільного віку познайомилися з історією виникнення книги, навчилися «лікувати» книжки, взяли активну участь у вікторині «Сторінками улюблених творів» за творчістю Г.Х. Андерсена. Батькам була запропонована інформація : «Як навчити дитину любити книгу».