До дня рідної мови

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи землі відзначають свято рідної мови. Рідне материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає та передає всі виміри духовних скарбів поколінь.. Для нас день рідної мови, це свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам попередники. Українська мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

В закладі дошкільної освіти в онлайн форматі проведено тематичні дні до свята рідної мови під гаслом «Слово, моя ти єдиная зброє…». Педагоги мали за мету розкрити дітям багатство та красу української мови, її милозвучність та чарівну силу на прикладах творів Т.Г. Шевченко та Лесі Українки. Вихователі вчили берегти рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній.