Вітаємо з закінченням навчального року!

ЛЮБІ ДІТИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Прийміть мої щирі вітання з закінченням навчального року та випуском до школи.

Скоро школа зустріне вас. Там вас чекають шкільні будні, нові цікаві знання, нові незвичайні відкриття, нові доброзичливі друзі.

Бажаю всім нашим випускникам групи 2, групи 6 та групи 9 завжди навчатись сумлінно та на відмінно, бажаю постійно досягати нових успіхів та щоденно радувати своїх батьків. Нехай все завжди виходить!

Шановні батьки, висловлюю вам сердечну вдячність за постійну підтримку, активну участь в житті ваших дітей і в житті нашого закладу дошкільної освіти.

Від усього серця бажаю благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру в УКРАЇНІ та злагоди В РОДИНАХ. Нехай боже благословення буде запорукою реалізації всіх ваших планів, здійснення найзаповітніших сподівань!

Нехай у вашім домі завжди буде світло, хай вчителі усміхаються привітно. Нехай земля квітчає шлях до школи. Миру вам, надії і любові.

/Files/images/прощавай садок.jpg

Привітання завідувача КЗ "ДНЗ № 237"