Відпрацювання на практиці "Евакуація дітей під час пожежної тривоги"

Заняття було організоване та проведене в формі колективної діяльності віхованців та працівників закладу дошкільної освіти. Під час навчання відпрацювали питання безпечної поведінки та швидких дій в умовах задимлення або пожежі у приміщенні (за легендою).Працівники ЗДО та вихованці показали вміння та правила реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації. За сигналом пожежної тривоги вихователі і працівники вивели дітей із закладу.

Хотілося, щоб навчальна евакуація, метою якої було практичне відпрацювання умінь працівників та вихованців закладу діяти при пожежі та удосконалення педагогами й дітьми теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, залишилася тільки навчальною, а здобутий досвід ніколи не застосовувався в житті.

/Files/images/пожеж 1.jpg

/Files/images/пожеж 2.jpg