День захисників і захисниць України та День козацтва!

В закладі дошкільної освіти з дітьми старшого дошкільного віку (6-й рік життя) провели гру-заняття до Дня козацтва.

Вихованці взяли участь у козацьких розвагах, здолали безліч перешкод Угості до малечі завітали веселий козак та змій горинич.

На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно-патріотичним духом.

Діти проявили свої акторські здібності і таланти, які кожного дня відкривають та розвивають у вихованців педагоги нашого закладу.

Які б зміни не відбулися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.

/Files/images/козацтво -.jpg

/Files/images/козацтво 1.jpg