• Ви знаходитесь тут:

• Завдання та основні напрями роботи

Науково-методична тема:

забезпечення ефективності та якості дошкільної освіти, створення оптимальних умов шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників.

Колектив дошкільного навчального закладу ставить перед собою такі пріоритетні завдання:

1. Формування фізичної компетентності дошкільників шляхом ефективного проведення фізкультурних занять та занять з ЛФК.

2. Формування національної свідомості та гідності шляхом виховання любові до природи рідного краю, рідної країни.

3. Забезпечення оптимальних умов для підготовки дітей до навчання в новій українській школі.

Пріоритетними напрямками, за якими працює заклад є фізкультурно-оздоровчий та валеологічний

Коментарi