СТОРІНКА МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

З ЛІКУВАЛЬНОЇ ФІЗКУЛЬТУРИ


Розпочався новий навчальний рік. Діти спеціальних груп № 2, 5, 8, 9, 10, 11 з великим задоволенням продовжують навчання на заняттях з ЛФК. Свої перші фізкультурні кроки залишають нові маленькі вихованці групи № 5. Їм ще складно, але це необхідно для їхнього здоров'я і гарного самопочуття!

Ортопедичні хвилинки від сестри медичної з ЛФК, Богомазової Світлани Олександрівни.

/Files/images/картинки лфк.jpg

ВПРАВИ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ СУТУЛОСТІ

· Вихідне положення – стоячи, ноги нарізно. Покласти долоні на верхні частини лопаток, лікті відвести вгору. Розвести руки в сторони й назад так, аби лопатки торкнулися одна одної.

· Вихідне положення – стоячи, ноги нарізно. Зімкнути кисті рук за спиною: права – зверху над лопатками, ліва – знизу. Потім змінити положення рук. Цю вправу можна виконувати, перекладаючи з руки в руку м'яч або інший предмет.

· Вихідне положення – сидячи. Напружити і дуже повільно прогинати тулуб у грудному відділі хребта.

· Вихідне положення – стоячи. Нахили й повороти тулуба праворуч і ліворуч, тримаючи гімнастичну палицю на лопатках.

· Ходити і повільно присідати, тримаючи палицю за спиною. Тулуб тримають прямо.

· Вихідне положення – стоячи. Рухи руками вниз та вгору, узявшись за кінці палиці. Руки у ліктях не згинають.

· Вихідне положення – стоячи, ноги нарізно, руки в сторони. Руки зігнути, лікті в бік, пальці рук до плечей, потім, притискаючи лікті до тулуба, звести лопатки.

ВПРАВИ НА РІВНОВАГУ

· Покласти на голову мішечок з піском та пройти з ним у заданому напрямку – до протилежної стіни і назад, обійти стіл тощо. При цьому по черзі підіймати руки в сторони або ставити на пояс.

· Із мішечком на голові присісти, сісти на підлогу, стати на коліна та повернутися у вихідне положення. Тулуб має бути прямим.

· Вихідне положення – стоячи, ноги нарізно, руки опущені. Плескання в долоні за спиною та над головою, не згинаючи рук.

· Вихідне положення – стоячи, стопи паралельні. Низько присісти, не відриваючи підошов від підлоги, зігнути руки до плечей, потім, притиснувши лікті до тулуба, звести лопатки.

Кiлькiсть переглядiв: 137

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.