Розвага "Зелені свята в Україні"

Зелені свята – дуже давнє народне свято, яке символізує остаточний прихід літа. З прийняттям християнства Зелені свята почали називатися ще й Трійцею, яка співпадала з Зеленою неділею. Впродовж багатьох століть традиційно залишалася давня народна обрядова складова Зелених свят.

Деякі тисячолітні традиції і обряди наших пращурів і зараз підтримуються, так у дошкільному навчальному закладі № 237.

За народними традиціями вихованці дошкільного закладу прикрашали свої ділянки букетами з трав та віночками. А після фольклорного дійства, вихованці пригощалися ароматними трав’яними чаями, для дітей були відкриті народні майстерні, у яких фахівці навчали маленьких катрусят мистецтву флористики, плетенню вінків. Всі свої вироби діточки дарували працівникам, гостям закладу, та звичайно улюбленим гостям.