До 25 - річчя Чорнобильської трагедії

Відбулося тематичне заняття для дітей старшого дошкільного віку до 25-річчя Чорнобильської трагедії.
25 років – багато чи мало? Для дитини – це вічність, для історії – мить; а для нашої післячорнобильської України – це лише початок хресного шляху.
Сотні тисяч людей пішли з життя під зорею Полин. Багатьом з них ми завдячуємо своїм життям. Це прип’ятські пожежники, військові, фахівці – ядерники.
Нашою метою було не просто налякати малюків цією подією, а нагадати сучасним дітям про героїзм людського подвигу.На згадку про тих, хто, не вагаючись ні хвилини, рятував нашу землю, всю Європу в небо здійнялися повітряні кульки з білими голубами.